Locaties

KDV Villa Ministek

Schoolweg 5, Ouderkerk aan de Amstel, Netherlands

BSO Villa Bekema

Meteoor 55, Duivendrecht, Netherlands

BSO Villa Kakelbont

Polderweg 1, Ouderkerk aan de Amstel, Netherlands

BSO Villa Kinderkeet

Koningin Wilhelminalaan 2, Ouderkerk aan de Amstel, Netherlands

BSO Villa Sportief

Wethouder Koolhaasweg 4, Ouderkerk aan de Amstel, Netherlands

BSO Villa Stekje

Schoolweg 5, Ouderkerk aan de Amstel, Netherlands

Levendige locaties

Binnen de dorpskernen Ouderkerk aan de Amstel en Duivendrecht hebben wij verschillende locaties met allemaal hun eigen karakter. Klik op een van de volgende locaties beneden om meer te weten te komen over het karakter en de eigenschappen van de locatie waar je graag jouw kind wil laten opvangen.

Openingstijden

  • Alle BSO- locaties zijn geopend tijdens schoolweken van maandag t/m vrijdag van einde schooltijd tot 18.30 uur.
  • De BSO- locaties Villa Kakelbont en Villa Bekema zijn tijdens vakantieweken geopend van maandag t/m vrijdag van 8.00 uur tot 18.30 uur.
  • De BSO- locaties Villa Kinderkeet en Villa Stekje zijn tijdens vakantieweken geopend op maandag, dinsdag en donderdag van 8.00 uur tot 18.30 uur.
  • Tijdens de nationaal erkende feestdagen en tijdens de jaarlijkse studiedag voor het personeel zijn alle BSO- en KDV- locaties gesloten.

Vestigingen

KDV Villa Ministek

Schoolweg 5, 1191 JP Ouderkerk aan de Amstel

Gevestigd in brede school de Jan Hekman

T06 - 22 964 954

Eministek@skoo.nl

BSO Villa Bekema

Meteoor 55, 1115 VW Duivendrecht

Gevestigd in de A. Bekemaschool

T06 - 13 085 547

Ebekema@skoo.nl

BSO Villa Kakelbont

Polderweg 1, 1191 JR Ouderkerk aan de Amstel

T06 - 22 965 075

Ekakelbont@skoo.nl

BSO Villa Kinderkeet

Wilhelminalaan 2, 1191 BT Ouderkerk aan de Amstel

Gevestigd in de bovenbouwlocatie van basisschool het Kofschip

T06 - 22 965 131

Ekinderkeet@skoo.nl

BSO Villa Sportief

Wethouder Koolhaasweg 4, 1191 EB Ouderkerk aan de Amstel

Gevestigd op het terrein van Sportvereniging Ouderkerk

T06 - 22 988 061

Esportief@skoo.nl

BSO Villa Stekje

Schoolweg 5, 1191 JP Ouderkerk aan de Amstel

Gevestigd in brede school de Jan Hekman

T06 - 22 965 175

Estekje@skoo.nl